myzSayın Muhsin Yazıcıoğlu, Allah’ın (C.C.) ismini yüceltmek, dinimizi ve ülkemizi daha iyi yerlere taşımak için çok çalışmıştır.

Bu durumun, ona emanet verdiği canı alan yüce Allah (C.C.) tarafından  en iyi şekilde değerlendirileceğine eminim.

Allah kabir azabı göstermesin ve mekanını cennet etsin.

Amin.

Ama yaşanan olaylar, Allah’ın Rahmetine kavuşan bu değerli insanın kabrinde bile rahat bırakılmayacağını gösteriyor.

Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız beni üzmüştür. Zaten emri altında bulunan askeri kurumları medyaya şikayet etmemeliydi. Siz bu koca kurumun başkomutanısınız ve en alt rütbedeki askerden, en üst rütbedeki askere kadar herkes sizin emrinizde. Varsa bir hata, eksiklik yada kasıt, bu insanları kurumdan atar, sonra yargıya sevk edilir ve cezası neyse en ağır şekilde verilirdi.

Bu kamera kayıtları neden çekildi. Eğer bu kamera kayıtları delil olarak çekildiyse askerler neden susuyor. Bu durumda genelkurmay başkanının çıkıp böyle birşey yok, biz sadece yaptıklarımıza delil için bu kayıtları çektik demesi gerekir. Tabi diyebilirse. Eğer hakikaten kötü bir niyeti belgelemek üzere çekildiyse (ki bizim bunu bilmemiz mümkün değil) bu işin içindeki şahıslar en yüksek cezayı almalılar ve salaklıkları yüzünden bu cezaları ikiye katlanmalı. Buna bu kayıtları çekenlerde dahil çünkü onlarda bu işin içinde. Zaten bu durumda bu kurumun başındaki genelkurmay başkanı onuruyla istifa etmelidir.

Dikkat ediyorum özellikle Samanyolu ve Kanal 7 hep negatif askeri olaylarda borazancıbaşılık yapıyor. Her kurumda herşey olabilir, yanlışlık veya kasıtda olabilir. Ama bu kanallar askeri konulardaki negatif bilgiler daha söylenti iken herşey gerçek, herşey ispatlanmış ve kanıtlanmış gibi insanlara çarpıtarak sunuyorlar. Bu kurumun çok büyük olduğunu ve içinde her çeşit insanın bulunduğunu bile bile. Ama unutulmamalıdır ki bu askerler bizim ve bize lazım.

Bu durumda bende RTÜK’e diyorumki ; işinize gelince başka kanalları en ufak sebeplerle kapatıyorsunuz ama benim bu sade vatandaş olarak gördüklerimi siz acaba neden göremiyorsunuz? Asker resmen halkın gözünde bitirilmeye çalışılıyor.

Bu olaylar inanın Muhsin abimizi rahatsız ediyor. Zaten hayatı boyunca inandığı ve güvendiği düşünce için savaşan, hapis yatan ve hayatı boyunca dava arkadaşlarına ve vatandaşlarına hiç yalan söylemeyen bu değerli şahsiyeti kabirinde rahat bırakın.

Taglar: , ,

Yorum yapın

Giriş yorum için gerekli.