Ünlü tasarımcı Şafak Çak, New York’taki ortak bir arkadaşları vasıtasıyla St. Tropez’de nişanlısı ile tatil yaparken, Destiny’s Child grubu üyelerinden dünyaca ünlü R&B ve Soul sanatçısı Kelly ile tanıştı.

Selin Kunt’un haberine göne Çak’ın tasarımlarına özellikle de Osmanlı motifleriyle hazırladığı ürünlere hayran olan Kelly çok özel bir yatak siparişi verdi. Kelly’e bu çizgileri taşıyan muhteşem bir komple yatak odası hazırlayan Çak, gerçek değeri 50 bin dolar olan tasarımı Kasım ayında hediye olarak gönderdi.

Aralık ayında New York’ta tekrar görüştüklerinde Kelly, Beyonce’nin eşi Jay-Z’nin bu yatak odasını gördüğünü ve çok beğendiğini söyledi. Beyonce ve Jay-Z, Şafak Çak’a Osmanlı temalı bir yatak odası ve ek olarak da yine Osmanlı tarzı bir DVD odası siparişi verdi.

Projenin yaklaşık 200 bin dolar civarında bir fiyata mal olması bekleniyor. Ürünler el oyması tekniği ile hazırlanıyor. Halen hazırlık aşamasında olan projenin çizimleri bu ay içinde bitecek ve Haziran ayında da teslim edilecek.

İşte Şafak Çak’ın hazırladığı Osmanlı motifleri ile bezeli ve el işçiliği ile hazırlanan muhteşem tasarımı.

Bu yataktan hiç çıkmam istemem valla…

01

02

03

Destiny’s Child grubu üyelerinin çok beğendiği Osmanlı temalı yatak örneklerinden bir diğeri…

07

Ve diğer Osmanlı Motfili ve ağır işçilikli yatak odası çalışmaları…

04

06

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Taglar: ,

Yorum yapın

Giriş yorum için gerekli.